TEKNOWARE – interiérové osvětlení.

Finská firma TEKNOWARE nabízí širokou škálu interiérového osvětlení pro vozidla hromadné přepravy (městské autobusy, turistické autobusy, tramvaje, trolejbusy, vlaky) a rovněž pro kabiny menších vozidel (ambulance, hasičské vozy a podobně).

V nabídce firmy Teknoware jsou jak liniová svítidla, tak samostatná tělesa a je rovněž možné připravit světlo přímo do interiéru konkrétního vozidla podle přání zákazníka. Osvětlení firmy Teknoware používají přední světoví výrobci autobusů, jako například Mercedes, MAN, Renault, Volvo, Scania a další. Kromě kompletních svítidel dodává firma Teknoware elektronické měniče pro zářivková svítidla i další použití.

TEKNOWARE – Interiérové osvětlení - systém
TEKNOWARE – Interiérové osvětlení ve vozech

Elektronické měniče jsou rozděleny do řad podle určení od jednodušších po technicky náročné (pro autobusy, tramvaje, vlaky a podobně). Výrobky firmy Teknoware jsou dodávány pro napětí 12 V, 24 V, 48 V a 110 V. Firma Teknoware je certifikována dle ISO 9001 a ISO 14001.

Máte-li zájem o zakoupení nebo potřebujete více informací o produktu TEKNOWARE z portfólia společnosti NORDEX EUROPE s.r.o. kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře.