ISOFLEX – izolační materiál.

V roce 1930 byl patentovan izolační material Moniflex a již 70 let je na trhu. Tento produkt je používán ve světě jako izolace do vozidel, hlavně do kolejových vozidel, kde je vyžadována velmi nízká hmotnost, dlouhá životnost, nehořlavost a minimální absorpce vlhkosti. Materiál je stále zdokolnalován tak, aby splňoval ty nejpřísnější protipožární požadavky. Moniflex je ryze přírodní produkt, vyrobeny na bázi celulózy. Díky ekologickému původu a zpracování Moniflex splňuje ty nejtvrdší požadavky v ohledu na životní prostředí. Proto je v současnosti tou nejlepší volbou.

MOŽNOSTI POUŽITÍ

Moniflex je sestaven z transparentních izolačních desek o síle 6 mm formou sendviče. Při výrobě jsou kladeny vysoké požadavky na materiál, zvláště s ohledem na vysoké nároky na vlhkost a vibrace v kombinaci s nízkou hmotností. Na základě těchto předností si Moniflex získal vysoké postavení na evropském trhu. Jeho hlavní uplatnění je nejen pro izolování kolejových vozidel a vozidel hromadné přepravy, ale rovněž ve stavebnictví (speciálně u dodatečného izolování) u stropních dílů při zasklívání, kde je požadavek průchodu denniho světla. Další použítí je v loďařském průmylu a speciálncíh užitkových vozech.

PŘEDNOSTI:

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska Extrémně nízká hmotnost

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska Jedinečné vlastnosti pokud jde o drenáž a odvětrávání

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska Vyjímečné vlastnosti předcházení korozi u volných konstrukčních prostor

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska Recyklovatelný, zbytky je možno vyhodit do běžného odpadu

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska Lehce a efektivně zpracovatelný (tvarovatelný)

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska Zdravotně nezávadný materiál

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska Velmi dlouhá životnost

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska Není napadán plísní

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska Vlhkost proteče nebo se vypaří

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska Stabilita formy i po 30 letech používání ve vozech metra (Stockholm)

ISOFLEX - Manufakturer of Molinex insulation

Máte-li zájem o zakoupení nebo potřebujete více informací o produktu ISOFLEX z portfólia společnosti NORDEX EUROPE s.r.o. kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře.