DAFO – hasební technika.

Hasící hřeby DAFO umožňují efektivnější způsob hašení, ochrany majetku a osob. Jejich použití umožní podstatnou úsporu vody při zásahu a umožňují snadnější hašení při ztíženém přístupu k požáru.

Nordex Europe dováží od společnosti DAFO všechny typy hasicích hřebů a další hasební techniku.

Hasební technika DAFO – hasící hřeby: To je rychlé, efektivní a bezpečné hašení požárů.

Dafo hasební technika – hasící hřeby se dodávají v několika modifikacích:

Mlhový hasicí hřeb: „útočný“ a „obranný“.

Mlhový hasicí hřeb dlouhý: „útočný“ a „obranný“.

Práškový hasicí hřeb: „útočný“ a „obranný“.

MLHOVÝ HASICÍ HŘEB

Mlhový hasicí hřeb DAFO se dodává ve dvou modifikacích a to jako „útočný hřeb“ nebo „obranný hřeb“.

MLHOVÝ HASICÍ HŘEB DLOUHÝ

Touto novou technikou za použití kombinace obranných a útočných hasicích hřebů mohou hasiči dostat oheň pod kontrolu rychleji. Vzhledem k tomu, že nemusí otevřít dveře, okna nebo dělat díru ve střeše, zabrání tím nežádoucímu přísunu kyslíku, což vždy zvýší intenzitu požáru. Hašení je rychlé díky atomizované mlze, která se dostane k nejteplejším částem ohně. Atomizované kapky zaručují odpaření téměř celého objemu vody. Čím více vody se odpaří tím rychlejší a účinnější je hašení. Když namíříte vodu do nejteplejší části požáru ve formě atomizované vodní mlhy dosáhnete téměř úplného a okamžitého odpaření. Každý hasicí hřeb využívá pouze 70 litrů vody za minutu při tlaku 8 barů. Velmi rychlé hašení s hasební technikou DAFO v kombinaci s nízkou spotřebou vody snižuje škody na majetku způsobené vodou na minimum.

BRAŠNOVÉ POUZDRO

Materiál: kůže a hmotnost: 0,7 kg

PRŮRAZNÉ KLADIVO

Hmotnost: 2,7 kg

DAFO - brašnové pouzdro
DAFO - kladivo

PRÁŠKOVÝ HASICÍ HŘEB

700 mm dlouhý hřebík je snadno prostrčitelný po vytvoření otvoru pomocí dodávaného kladiva v sadě nebo vyvrtáním vrtákem do vnější stěny či střechy. Hřebík je dodáván s hadicí vybavenou rychlým konektorem na jedné straně pro snadné přepínání mezi útočnými a obranými hřeby. Na druhé straně hadice je univerzální spojka používaná pro připojení k hasicímu přístroji. Není třeba odstraňovat hadici z hasicího přístroje, stačí jednoduše zatlačit práškovou hadici do konektoru a ručně utáhnout.

Práškový hasicí hřeb Dafo byl vyvinut k bezpečnému hašení v rané fázi požáru. Hřeb je určen k rychlé první reakci člověka proti zárodku ohně, předcházení, šíření či při čekání na příjezd záchranných složek. Hasicí prášek je v kombinaci s hřebem vhodný pro likvidaci požáru v místnostech domu, v podkrovních prostorách, dílen, vozidel atd.

UNIVERZÁLNÍ SPOJKA

Spojka je vhodná pro většinu práškových hadic a hasicích přístrojů na trhu. Manipulace a výměna z hadice na hadici mezi přístroji trvá pouze několik vteřin. K výměně není zapotřebí žádného nástroje.

DAFO - univerzální spojka

Máte-li zájem o zakoupení nebo potřebujete více informací o produktech DAFO z portfólia společnosti NORDEX EUROPE s.r.o. kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

✅ Nebo nám zavolejte

☎ tel.: +420239043050