HAMMAR překladače, stranové překladače

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska HAMMAR SERIE 150

Největší a nejvýkonnější překladač z produktů firmy Hammar. Tento typ je určen pro bezpečnou a jednoduchou přepravu kontejnerů 20‘ až 40‘ „na a z“ ostatních podvozků (včetně železničních vagónů). Kapacita nakládacího zařízení je standardně nastavena na 33 tun, přičemž možné je i nastavení kapacity 36 tun, která se jeví jako optimální z hlediska dopravy. Vhodný pro šasi typu S, C, T, F, Husí krk a dvojité.

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska HAMMAR SERIE 160

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska HAMMAR SERIE 180

Nejrozšířenější model stranového překladače Hammar pro kontejnery 20‘ až 40‘ s kapacitou nakládacího zařízení 33 tun. Dodává se s možností stohování dvou kontejnerů na sebe (160 HS) nebo bez ní (160 S). Vhodný pro šasi typu S, E, C, T, F, , Husí krk a dvojité.

Nejlehčí a nejkratší stranový překladač pro práci s plně naloženými 20‘ kontejnery. Instaluje se přímo na šasi nákladního vozidla zákazníka.

Nordex Europe přední dovozce výrobků a systémů ze Skandinávie a Španělska HAMMAR SERIE 190

Nejnovější typ stranového překladače Hammar pro 20‘ až 40‘ kontejnery. Zdvihací kapacita 33, 36 nebo 42 tun (195 S/HS) nebo 25 tun (190 S/HS), obě verze s univerzálníma opěrnýma nohama. Vhodný pro šasi typu S, C, T, F, Husí krk, Dvojité a všechny typy nákladních vozidel.

Máte-li zájem o zakoupení nebo potřebujete více informací o produktu HAMMAR z portfólia společnosti NORDEX EUROPE s.r.o. kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře.