Nordex Europe: produkty v oblasti požární ochrany a hasební techniky pro rychlé a bezpečné hašení. Dovozce produktů ze Skandinávie a Španělska.

Nordex Europe s.r.o. je společnost působící na českém a slovenském trhu.

Zastupuje několik skandinávských výrobců a španělskou firmu ARCOL. Pro české a slovenské odběratele vyhledává ty nejlepší výrobky ve své kategorii, protože výroba v severských zemích dosahuje vysoké kvality.

DAFO – hasební technika.

Efektivní způsob hašení hasební technikou DAFO, ochrana osob i majetku. Podstatná úspora vody při zásahu. Výhoda při ztíženém přístupu k požáru.

Hasební technika ULTRA FOG.

Efektivní mlhový vodní sprinklerový systém: účinné hašení ohně je v dnešní době velmi podstatné při ochraně životů a majetku.

DETEX: Zábrana toxického kouře.

Zábrana toxického kouře. Unikátní zařízení, které vytváří ochranou zónu pro přežití v zamořeném prostoru.

TEKNOWARE – interiérové osvětlení.

Nabízí širokou škálu interiérové osvětlení pro vozidla hromadné přepravy a rovněž pro kabiny menších vozidel.

CALIX – elektrický systém předehřevu motoru.

CALIX slouží k předehřevu kapalinou chlazených motorů u zaparkovaných vozidel. Předehřátí motoru se projeví v úspoře paliva.

SAN Ltd – taktické zásahové zařízení.

Společnost SAN jako světový leader v taktických zásahových zařízeních přináší inovativní technologie založené na lehkých materiálech.

ARCOL – multifunkčních jednotky a rolety

Španělská firma ARCOL nabízí kompletní řešení osvětlení, zrcátek, sluneční clony, multifunkčních jednotek a rolet.

ISOFLEX – izolační materiály pro kolejová vozidla.

V roce 1930 byl patentován izolační material Moniflex a již 70 let je na trhu. Tento produkt je používán ve světě jako izolace do vozidel.

REHOBOT – hydraulika pro průmysl.

V roce 1930 byl patentován REHOBOT nabízí špičkové hydraulické nářadí vyráběné ve Švédsku, řazené do tří skupin: Automobilismus, Strojírenství a Záchranářství

HAMMAR překladače, stranové překladače.

Firma HAMMAR je lídrem v oblasti kontejnerových návěsů s vlastní nakládkou a vykládkou. Kontejnerový překladač je dodáván ve čtyřech modelových řadách.

AQUAMEC WATERMASTER – multifunkční čistící stroj.

Vodní bagr Watermaster je multifunkční stroj, který umí zastat většinu pracovních úkonů na pracovišti úplně sám. Hloubí, bagruje, čerpá, zasazuje pilíře. je dodáván ve čtyřech modelových řadách.